دستگاه ems مخفف تحریک الکتریکی عضله

دستگاه ems مخفف تحریک الکتریکی عضله (Electrical Muscle Stimulation) یا Electromyostimulation است و خود دارای ا

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems مخفف تحریک الکتریکی عضله (Electrical Muscle Stimulation) یا Electromyostimulation است و خود دارای انواع یا برندهای مختلفی است (جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.)

که در ادامه به مقایسه هر کدام از انواع دستگاه ems خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید دستگاه ems مختلفی در بازار موجود هست که در این قسمت به معرفی برندهای مطرح بازار و مقایسه آنها خواهیم پرداخت. بهترین دستگاه EMS برای رشد عضلات ، ماهیچه های با تنفس حتی بیشتر چربی می سوزانند و باعث می شوند در زندگی روزمره خود کارآمدتر شوید. این روش این است که برای همه قابل استفاده است، ورزشکاران حرفه ای، اشخاصی که قصد لاغری دارند، جهت حرکات اصلاحی و درمانی و حتی جهت فرم دهی و عضله سازی. بافت عضلانی فعال تر نیاز به مصرف بیشتر انرژی دارد و بنابراین کالری بیشتری را حتی در حالت استراحت می سوزاند! در حالی که در جلسات تمرین عادی بعد از گذشت 2 الی 3 ساعت متابولیسم به حالت عادی باز میگردد ، در نتیجه در روزهای بعد از تمرین با داشتن فعالیت بدنی بسیار سبک همچنان روند کالری سوزی برای فرد ادامه خواهد داشت. بدنی متناسب با عضلاتی سفت بسازید. ورزشکارانی که دچار آسیب های بدنی شده اند، می توانند با استفاده از این دستگاه از افت بدنی خود جلوگیری کنند.

امروزه از  دستگاه emsتمرینی جدید برای لاغری - عضله سازی و بازیابی توان بدنی استفاده میشود. همچنین این آمار قابل توجه افراد معمولی نیز میباشد چون این نتایج به این معناست که در طول روز توان بیشتری خواهید داشت و کارهای روزمره خود را با توانایی بیشتر و خستگی کمتر انجام خواهید داد. با ترکیب این روش با تمرین تقویت سنتی، شما می توانید فشار حرکات بر عضلات خود را تشدید و نتایج حاصله را بهبود ببخشید زیرا می توانید بیش از 90٪ الیاف عضلانی خود را که در ورزش عادی نمی توان فعال کرد تحت انقباض قرار دهید. لازم نیست دو زن با اندازه یک زن و مرد داشته باشید. در نتیجه تلاش مداوم، تیم تحقیق و توسعه هر دو نوع تمرین باسیم و بیسیم با ایکسبادی امکانپذیر شده است. نوع اول مدل بی سیم و نوع دوم باسیم است و هر دوی این دستگاه ها راه و روش خاصی برای استفاده دارند.

با این حال موارد منع مصرف خاصی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. توصیه میشود برای آشنایی بیشتر با EMS ابتدا مقاله دستگاه لاغری (EMS) چیست و چگونه باعث تناسب اندام می شود؟ عملکرد اصلی ای ام اس خانگی موبابل جیم، کمک به ساخت عضلات و چربیسوزی به عنوان تکمیل ورزش و رژیم مناسب غذایی میباشد که این موارد را برای ورزشکاران تسهیل مینماید. با ورزش الکتریکی EMS میزان چربیسوزی ۱۰ برابر بیشتر از سایر ورزشها است. همچنین این کارت امکان استفاده ورزشکار از شعب مختلف با برنامه تمرینی خود را فراهم می کند. دستگاه های گیرنده را روشن کنید. برای شرکت در دوره ems و شرکت در کلاس های ای ام اس در شیراز به راحتی میتوانید با لیست بهترین باشگاههای فوق تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت کنید. مشابه همان اتفاقی که با ترک کردن ورزش سنتی هم رخ میدهد. دستگاه ماساژور تناسب اندام سه تیکه EMS یا همان دستگاه سیکس پک یکی از مدرن ترین تجهیزات ورزشی به شمار میرود. قیمت دستگاه EMS -دستگاه ورزشی EMS/ ای ام اس BeastandBeauty یکى از مجهزترین و پیشرفته ترین متدهاى ورزشى روز دنیاست که تحت عملکرد ان تمام فیبرهاى ماهیچه اى به صورت همزمان به کارگرفته مى شوند!

این باعث می گردد که ورزشکار در طول مدت تمرین بار بسیار کمی تحمل کرده و راحتر حرکات ورزشی را انجام دهد. ورزش منظم فقط ماهیچه های تند انقباض شما را تحریک می کند، به این معنی که هرگز آنقدر که می خواهید از تمرینات خود دریافت نمی کنید. برای شرکت در باشگاه و انجام تمرینات ورزش EMS دقت کنید و با بهترین باشگاه ای ام اس شیراز تماس بگیرید و بعد از مشاوره تخصصی نسبت به شرکت در کلاس ها اقدام کنید. ایکسبادی امکان تمرین با برنامههای تمرینی از پیش تعیین شده را علاوه بر برنامهی تنظیمات دستی قابل خصوصیسازی امکانپذیر ساخته است که در آن تنظیمات تحریک عضلات میتوانند با توجه به نیازهای شخصی مشتری تنظیم شوند. دستگاه EMS به عضلات بدن متصل میشود و با تولید پالس های الکتریکی به آنها فرمان صادر میکند و تعداد دفعات انقضاض و شدت آن در ثانیه را افزایش میدهد. با توجه به اینکه انبساط و انقباض و در کل هر حرکت عضلانی نیاز به انرژی دارد این فرایند باعث افزایش سوخت و ساز درناحیه مورد نظر می­گردد. این روش بر پایه ی کارکرد طبیعى بدن بوده که انقباض هارا به صورت اگاهانه و هدفدار در نقاط مورد نیاز ایجاد مى کند!


خرید دستگاه ems

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن