کاشت مو – راهنمای جامع و هرچه باید بدانید

برای جلوگیری از این اتفاق در قدم اول حتما باید ابه افراد متخصص و مطمئن مراجعه کنید. اگر مصمم هستید که حتما این کار را انجام دهید قبل از آن از سلامت قلب خود مطمئن شوید چون افرادی که مشکلات قلبی دارند به هیچ وجه نباید این کار را انجام دهند دلیل ان هم این است که بعد از پیرسینگ زبان انتی بیوتیک های قوی تجویز میشود که برای قلب خطرناک می باشد . روزانه ناف را به مدت پنج تا ده دقیقه با محلول سالین استریل شست و شو دهید.

اگر این گزینه را انتخاب کردید ، بهتر است یک باره پیرسینگ انجام دهید تا روند بهبودی ساده شود . در این بین نکته مهمی که اغلب نادیده گرفته میشود، انتخاب کلینکها و مکانهای معتبر برای انجام این کار است. ولی ۴ تا 8 هفته، مدت زمانی است که کارشناسان بر روی آن اتفاق نظر دارند. ۳- چه زمانی باید گوشواره بینی را عوض کنیم؟ مثلا پیرسینگ گوش طلا یا همان گوشواره گوش، در بین سرخ پوستان شمال غربی آمریکا نماد اصالت و ثروت محسوب میشد. قیمت پیرسینگ زبان، قیمت پیرسینگ بینی، قیمت پیرسینگ لب، قیمت پیرسینگ گوش نیز در همین رنج قیمت است.

پیرسـینگ (Piercing) یـک واژه انگلیسی است به معنای سوراخ کردن بدن و نصب اشیای تزئینی در آن است.شایعترین و قدیمیترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمتهای دیگر بدن ازجمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام میشود. سوراخ کردن نواحی مختلف بدن در گذشته های خیلی دور در بین برخی از اقوام در نقاط خاصی از دنیا انجام میشده و این کار فقط محدود به گوش نبوده و آنها به سوراخ کردن بینی، لبها، ناف، آلت تناسلی و نوک سینه ها هم می پرداختند.

یکی از رایج ترین اقدامات این روزهای طرفداران مد، انجام پیرسینگ و استفاده از زیورآلات نقره و طلا در نقاط مختلف صورت و بدن است. این روزها پیرسینگ بینی با وجود پیچیده بودن یکی از رایج ترین انواع پیرسینگ است . بیشتر بخوانید: جدیدترین و خاص ترین مدل های ناخن کدام اند؟ پیرسینگ ناخن و گوشواره ناخن جزو دیگر تزییناتی هستند که روی ناخن ها انجام میشوند. نوع دیگر پیرسینگ آویزدار ساختاری مانند نمونه محصول نگین دار دارد. در حال حاضر پیرسینگ لب و بینی یکی از پرطرفدارترین نمونه پیرسینگها محسوب میشود. پیرسینگ سایر اعضا مانند لب ، ناف ، گونه و بینی بدون احتساب حلقه هزینه خواهد داشت.

پس از پیرسینگ ناف لباسهای گشاد و تمیز بپوشید. علاوه بر این بعد از سوراخ کردن این ناحیه به هیچ وجه از الکل و بتادین استفاده نکنید؛ این کار باعث خشک شدن و صدمه به پوست خواهد شد.سایر نکات بهداشتی برای جلوگیری از عفونت پیرسینگ بینی را پزشک متخصص با شما در میان خواهد گذاشت. علاوه براین امکان انتخاب نزدیکترین کلینیکها و مراکز به محل سکونت شما و با قیمت اقتصادی فراهم شده است.

علاوه بر این هزینه نیز ممکن است یک مسئله باشد. سوراخ کردن این قسمت ممکن با عفونت و یا خونریزی همراه باشد. کاشت مو روش های مختلفی را برای درمان به خود اختصاص داده است اگر بخواهیم از آخرین ، جدیدترین و در عین حال بهترین روش کاشت مو اشاره کنیم به روش سوپر کاشت مو کلینیک رنسانس خواهیم رسید ، این روش نیازی به جراحی ، خونریزی ، بخیه و درد ندارد و توسط تیم مجرب درمانی زیر نظر متخصص پوست و مو انجام می شود. با این حال کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه به شما کمک میکند تا با کمی مشورت بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

پزشک مربوط آمورشهای مورد نیاز را به شما خواهد داد؛ ولی به خاطر داشته باشید قبل از دست زدن به محل پیرسینگ حتما دستهای خود را با آب و صابون شسته باشید. در دنیای امروزی انواع پیرسینگ در جهت زیبایی بیشتر و همراهی با مد انجام میشود ولی در گذشته پیرسینگ لب جزیی از رسومات ازدواج قبیله ای بوده است. پیرسینگ سایر اعضا مانند لب ، ناف ، گونه و بینی بدون احتساب حلقه هزینه خواهد داشت که انجام آن در مراکز غیرقانونی و کلینیک ها کمتر خواهد بود و قطعا احتمال بروز عوارض هم در این مراکز بیشتر است.

برخی آن را بر روی ناف و برخی بر روی زبان دارند. پیرسینگ ناف در زمره جراحیهای زیبایی قرار میگیرد. کاشت مو با روش SUPER FUE یکی از پرطرفدارترین روشهای کاشت مو در حال حاضر است؛ چرا که مزایای بیشماری را دربر میگیرد. همچنین با استفاده از اسلیفت های بسیار ظریف ، کاشت گرفت ها با فاصله ای کمتر از یک میلی متر انجام می شود ، از دیگر مزایای کاشت مو به روش sut است. یکی از مزایای این روش برداشت سریع و دقیق آن است، که سرعت کاشت مو در روش sut نسبت به باقی روش های سریع تر و البته با نتیجه بهتری نیز همراه است.

این مد عجیب و غریب که یکی از اقدامات شایع در غرب، بهویژه نزد جوانان است، سلامت را بهطور جدی تهدید میکند؛ طوری که پای پزشکان هم به این بحث باز شده است. از آنجایی که این روش غیر قابلبرگشت است، راهی جز کاشت مجدد مو پیش روی بیمار نیست که این موضوع یکی از معایب کاشت مو است. بیتوجهی به این موضوع ممکن مشکلات جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. اگر قصد کاشت مو در تهران را دارید، پیشنهاد میکنیم به مقاله ما با موضوع بهترین دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید.

به طور کلی در بین روشهای زیر مجموعه روش FIT، میتوان از Micro FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نام برد. 3. کسانی که بدنشان تمایل به ایجاد اسکار و به اصطلاح گوشت اضافه بعد از ایجاد زخم دارد. اسکار پوستی: ممکن است زخم کلوئید، که نوعی گوشت اضافه است تشکیل شود. البته با رعایت این نکته که موجب بروز مشکل نشود. هرروز محل پیرسینگ را با استفاده از دستمال یا گاز استریل آغشته به سرم نمکی تمیز نمایید. محلول را روی تكه پنبهای بمالید و ناحیه بین گوش و گوشواره را تمیز كنید.چند بار در روز، گوشواره را در گوشتان بچرخانید؛ این كار مانع از چسبیدن گوشواره به زخم سوراخ گوش میشود.گوشواره را تا زمان مشخصی در گوش نگه دارید.

از آن سال به بعد مراسمی در همین معبد که در ایالت تامیل نالدو واقع شده است برپا می شود که در آن، موبد معبد نارگیل هایی را بر سر عبادت کنندگان این معبد می شکند تا یاد آن واقعه زنده نگه داشته شود. این مدل از پیرسینگ لب با حالت مغناطیسی خود، پیرسینگ را روی لب نگه میدارد. در پیرسینگ لب، به دلیل تماس با سطح مخاطی و میكروب های دهان احتمال عفونت بسیار زیاد است و به دلیل بافت خاص لب ممكن است شخص دچار خونریزی زیادی شود. این پیرسینگ با توجه به ناراحتی­های زیاد و احتمال بالای عفونت چندان محبوب نیست.

آیا شما هم به خاطر ریزش موی زیاد و یا کچلی، به دنبال کاشت مو هستید؟ ۱- آیا پیرسینگ بینی درد دارد؟ دوره درمان انواع پیرسینگ بینی متفاوت است. نیز میدانستند پیرسینگ چیست و از انواع مختلف آن بهره میبرده اند. پیرسینگ لب نشانه چیست؟ پیرسینگ لب مغناطیسی مختص کسانی است که تحمل سوراخ کردن ناحیه لب را ندارند. اما بیش از این که استایل باشند، سنت بودهاند. اما مصرف بیش از اندازه این ماده میتواند بـه شکل اعتیاد خودنمایی کند. این آیین در هندوستان بسیار خطرناک تر از اسپانیا بوده است و حدود بیش از یک قرن قدمت دارد.

اگر شما هم به دنبال کلینیک پیرسینگ در شیراز میگردید، میخواهید بهترین مرکز سوراخ کردن بینی و گوش در شیراز، بهترین مرکز پیرسینگ بینی در شیراز، ماهرترین پیرسینگ کار خانم آشنا شوید و همچنین از قیمت پیرسینگ زبان، پیرسینگ گوش، قیمت خرید پیرسینگ لب و بینی مطلع شوید در ادامه همراه ما باشید. پیرسینگ ناف، چال لپ، گردن، نوک سینه، ابرو،سینه، زبان، دندان، گوش، لثه، لب و بینی پیرسینگهای مرسوم در سراسر دنیا هستند. پیرسینگ لب مغناطیسی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید