کاشت مو – راهنمای جامع و هرچه باید بدانید

این پیرسینگ از جنس استیل با کیفیت ساخته شده است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS44 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی نگین دار به قطر 1 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS37 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی نگین دار به قطر 1،4 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،5 سانتیمتر است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS36 از جنس استیل نقره ای دارای پلاکی به شکل لب به ابعاد 1،5 در 0،8 سانتیمتر می باشد.

پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS45 از جنس استیل نقره ای دارای نگینی به شکل گل کوچک به طول 0،5 سانتیمتر و گل بزرگ به طول 0،8 سانتیمتر است و طول کلی پیرسینگ 2 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS35 از جنس استیل طلایی دارای نگین مربع کوچک به طول 0،5 سانتیمتر و مربع بزرگ به طول 0،8 سانتیمتر است و طول کلی پیرسینگ 2،3 سانتیمتر می باشد. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS34 از جنس استیل طلایی دارای پلاک نگین دار بلند به ارتفاع 4 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 5،2 سانتیمتر است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS43 از جنس استیل نقره ای دارای پلاک نگین دار بلند به ارتفاع کلی 3،5 سانتیمتر و پلاک درخت به ارتفاع 1 سانتیمتر است.

پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS39 از جنس استیل نقره ای دارای پلاک نگین دار بلند به ارتفاع کلی 4 سانتیمتر و پلاک قلب به ابعاد 1،4 در 1 سانتیمتر است. امروزه قالب هایی به شکل ناخن و از جنس طلا در چین ساخته و عرضه می شود. چینی ها هنوز هم قالب هایی به شکل ناخن و از جنس طلا ساخته و عرضه می کنند. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS54 از جنس استیل نقره ای دارای حلقه ای نگین دار به قطر 1 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،4 سانتیمتر است. پیرسینگ ناف اقلیمه کد HS33 از جنس استیل طلایی دارای حلقه ای نگین دار به قطر 1 سانتیمتر می باشد و طول کلی آن 2،4 سانتیمتر است.

اما به طور کلی، دلایل عفوت پس از پیرسینگهای بدن از جمله ناف را میتوان استفاده از سوزن آلوده و وسایل غیراستریل، تماس دست یا جسم آلوده با محل زخم پیرسینگ، شنا کردن در استخر یا دریا پیش از بهبودی کامل محل پیرسینگ، استفاده از حلقه یا جواهرات نامناسب و حساسیتزا و زخم شدن محل پیرسینگ در اثر کشیده شدن حلقه یا نگین دانست. با این حال ، برخی افسانه ها حاکی از آن است که در مصر باستان پوشیدن سوراخ کننده های ناف معمول بوده است. قدیم ها خانم ها با یک سرخاب و سفیداب و ساده خودشان را زیبا می کردند و مردان با اصطلاح و پوشیدن یک دست لباس نو این کار را انجام می دانند اما امروز دیگر سرخاب و سفیداب و لباس نو جای خودش را به انواع و اقسام روش های عجیب و غریب داده است یکی از کارهایی که در دنیای مدرن امروز برای زیبایی انجام میشود پیرسینگ یا سوراخ کردن پوست است .

هر گونه زیورآلاتی که برای بینی استفاده شود، نسبت به سایر اعضای صورت سریعتر دیده میشود. در این شرایط میتوان گفت که پیرسینگ بینی به طور کامل بهبود یافته است. مزیت این روش کاشت مو این است که ، اگر فردی دچار طاسی کامل سر شده باشد و فقط چند تار مو در سرش وجود داشته باشد ، با این روش کاشت مو می تواند به بهبودی کامل و تراکنم مویی کافی برسد. شستشوی منظم بینی با محلول آب و نمک، خارج نکردن پیرسینگ اولیه بینی تا زمان بهبودی کامل سوراخ، پرهیز از چرخاندن، تکان دادن و به طور کلی دست زدن به جواهر پیرسینگ، نرفتن به استخر پیش از بهبودی کامل پیرسینگ و استفاده نکردن از لوازم آرایشی نظیر انواع کرم و لوسیونها روی پیرسینگ بینی از مواردی هستند که رعایت آنها برای جلوگیری از ایجاد گوشت اضافه ضروری است.

که این روشها در طول زمان به روز تر و پیشرفتهتر شدهاند که در حال حاضر با عنوانهایی همچون SUT و MICRO GRAFT در حال انجام میباشند. تا چند روز بعد از عمل به صورت طاق باز خوابیده و از دو بالش زیر سر استفاده کنید به شکلی که زاویه بین سر و زمین 30 درجه باشد. به این دلیل مدت زمان بهبودی آن بیشتر زمان میبرد و تا بیشتر از ۱۰ روز میباشد. بهتر است قبل از اقدام به پیرسینگ گوش درباره ی آن مطالعه کرده و اطلاعات دقیق بدست آورید چرا که انواع پیرسینگ از نظر میزان درد، مراقبتهای بعد از پیرسینگ و همچنین طول زمان بهبود با یکدیگر متفاوت می باشند.

گوشواره ها یکی از انواع زیورآلات می باشند که بوسیله سوراخ کردن گوش مورد استفاده قرار می گیرند.( با استثنا گوشواره های کلیپسی).امروزه استفاده از گوشواره در میان آقایان نیز به چشم میخورد ولی در میان خانم ها رایجتر و مرسوم تر می باشد که در انواع مختلف طراحی و تولید می گردند. از طرف دیگر ، به عنوان یک کنجکاوی ، در طب آیورودا گفته می شود که سوراخ شدن به سمت چپ بینی باعث کاهش درد قاعدگی و تسهیل زایمان می شود ، زیرا بینی با اندام های تولید مثل زنان ارتباط دارد.

به طور معمول در قسمت بالایی بینی قرار دارد که «nath» قرار می گیرد اما در شمال هند و شرق بعضی از خانمها معمولاً آن را در سوراخ بینی راست می بندند. با این حال ، وقتی زنان بیوه می شوند دیگر هیچ جواهراتی را روی بینی خود نمی بندند. سپتوم: یک حلقه باز یا بسته است که زیر تیغه بینی قرار می گیرد تا نماد بسته شدن هوا باشد تا از ورود ارواح شیطانی به بدن انسان جلوگیری کند. در کشور ما پزشکان عمومی یا متخصصان زیبایی کار نصب پیرسینگ را در مطب و به صورت سرپایی انجام میدهند، اما نرخشان چندان هم سرپایی نیست، با تماسی که با یکی از کلینیکهای شمال تهران داشتیم مشخص میشود که قیمت پیرسینگ هر ناحیه از بدن متفاوت است اما سوراخ کردن غضروف گوش و بینی حدود 150 الی 200 هزار تومان برایتان آب میخورد.

ایجاد حفره روی سطح دندان و کاشتن نگینهای تزئینی داخل حفره ایجادشده، موجب صدمه به ساختمان دندان و از بین رفتن آن میشود. این روزها مد شده كه برخی خانمها، به جای یك گوشواره، چند گوشواره می اندازند و طبیعتا چند سوراخ در گوش آنها ایجاد می كنند. این نوع پیرسینگ در قسمت غضروفی و فرورفته ی گوش انجام می شود و به دلیل درگیری غضروف میتواند دردناک باشد و به مراقبت طولانیتری نیاز دارد. قیمت پیرسینگ بینی بسته به نوع آن بین 50 تا 80 هزار تومان است. این لباس احساسی ترین وسیله ای است که عروس می تواند در عروسی خود بپوشد از آنجا که اعتقاد بر این است که بینی به احساسات و رابطه جنسی متصل است.

نگین های درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. نگین های مارکیز رنگی درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. تک نگین درخشان پیرسینگ زیبایی آن را دو چندان کرده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. تک نگین درخشان و بلندی پیرسینگ زیبایی آن را دو چندان کرده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. نگین رنگی درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید.

پلاک زیبا و نگین های درخشان به زیبایی روی بدن قرار گرفته و نظر ها را به خود خیره می سازد. فقط عموی مادر عروس یا شوهر می توانند این نگین بینی را به زن بدهند و این داماد است که این سوراخ کردن را از عروس به عنوان نمادی از پایان بکارت خود پاک می کند. به عنوان مثال ، مایاهای باستان در مراسم مذهبی زبان خود را سوراخ می کردند تا روحیه خود را پاک کنند. به خاطر طرحهای مروارید خود به نام “بصره موتی” معروف است ، که یافتن آنها بسیار دشوار است.

پیرسینگ زبانه ی بزرگ، سوراخ کردن قسمتی از غضروف گوش است که درست در بالای نرمه قرار دارد و دلیل نام گذاری آن با نام آنتی تراگوس به دلیل شباهت ویژگی ها و زمان بهبود این دو نوع پیرسینگ است. موهای نواحی ديگرهم در زمان برداشت و هم درحين کاشت نسبت به موهای پشت سربالاتراست. این روش دارای مزیتی است که پیوند ها نسبت به روش های معمول کاشت مو بسیار کوچکتر است. بعد از آن فولیکول ها به ناحیه دریافتی پیوند زده می شوند.

نگین های درخشان صورتی رنگ و بلندی پیرسینگ زیبایی آن را دو چندان کرده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. نگین های مارکیز درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. ظهور شیوه های تزئینی جدید در چند وقت اخیر باعث شده است که صنعت پیرسینگ به سرعت رشد کند و بسیاری از افراد این لوازم را برای تزئین بدن خود انتخاب کنند. که می تواند به موهای ریش و یا موی قسمت هایی از بدن اشاره باشد، اگرچه دراین زمینه محدودیت هایی وجود دارد و برای همه افراد امکان پذیر نیست.

برخی دیگر می گویند که سوراخ کردن دستگاه تناسلی باعث می شود که حس خطر کردن، هیجان یا شیطنت داشته باشند. بعدتر و در قرون پس از میلاد، استفاده از اکسسوریهایی که نیاز به پیرسینگ کردن داشتند در اروپا رواج زیادی پیدا کرد و کم کم معنای مذهبی، آیینی و دینی خود را از دست داد. علاوه بر آن، برای کاشت مو به روش BHT نیاز به برداشت تعداد گرافتهای زیادی داریم. برای انجام این روش، ابتدا باید نواحی اهداکنندهی گرافتهای مو در یک جلسه مشاوره حضوری مشخص شود. در واقع برای داشتن این نوع پیرسینگ، باید ابتدا سپتوم را سوراخ کنید و سپس به طور عمودی، زیور یا اویزی که میخواهید از وسط آن آویزان شود.

برای این نوع پیرسینگ میتوان از گوشواره های ظریف حلقه ای و یا میخی استفاده کرد. سوراخ کردن گوش یا پیرسینگ گوش (ear piercing) یکی از آن ترندهای مد است که هرگز از مد نمی افتد. بهترین نقطه برای سوراخ کردن گوش قسمت نرمه است که هم درد و عوارض کمتری دارد و هم سریعتر خوب میشود. کتاب شموت یا سفر خروج که دومین کتاب مقدس به حساب میآید و داستان خروج قوم بنی اسرائیل از مصر به هدایت موسی را بیان میکند، به حلقههای پیرسینگ اشاره میشود که در نهایت ذوب شده و به بت گوساله طلایی تبدیل میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید