کاشت مو اقساطی در تهران با شرایط ویژه

به تازگی فلزات جدید از جنس استیل برای سوراخ کردن بدن ساخته شدهاند، اما حتی آنها نیز بهطور کامل عاری از نیکل- بیشترین عامل حساسیت- نیستند. بیشترین تقاضا در سنین نوجوانی و جوانی دیده میشود و حتی در مواردی در آقایان جوان نیز دیده میشود. در برخی نقاط بدن نهتنها کمکی به زیبایی نمیکند بلکه چهرهای نازیبا برای فرد ایجاد میکند که باعث خطرات جدی میشود. سوراخ کردنهایی که به وسیله فلزات در زبان انجام میگیرد، میتواند منجر به عفونتهای دهانی شود که میتواند در صورت مراقبت نکردن مناسب بعد از پروسه سوراخ کردن، منجر به خرابیهای جدی در دندانها شود.

هنگام سوراخ کردن زبان و ناف باید دقت بسیار زیادی به کار برده شود تا عصبهای متصل به این بافتها دچار آسیبدیدگی نشوند. پیرسینگ بینی هنوز هم در پاکستان و بنگلادش محبوب است و در تعدادی از کشور های خاور میانه و عرب زبان انجام می شود. این رسم تا به امروز پایدار مانده و هنوز در میان مردن کونا در پاناما انجام می شود. چنین کاری برای کشیدن لب ها هنوز هم در بعضی مناطق انجام می شود.

پیرسینگ مورد استفاده در لب باید از جنس استیل و تیتانیوم باشد، البته پرسینگهایی از جنس طلا و نقره گزینه ایدهآلتری است ولی به علت گران بودن ممکن است خرید آن برای همه مقدور نباشد. نقاشی های دیواری یکی از مراسم های مذهبی مایایی را نشان می دهند که در آن اشراف زاده ها زبان هایشان را با تیغ سوراخ می کردند. عصبهای زیاد و حساسیت ناف اقتضا میکند که عمل سوراخ کردن آن با نهایت دقت و مهارت انجام شود، اگر این توجه و ریزبینی به خوبی اِعمال نگردد، مخاطرات و آلام زیادی برای عمل این عضو ایجاد خواهد شد.

پس از اتمام عمل کاشت مو شما باید ۳الی ۵ روز به استراحت بپردازید،اگر چه پس از عمل میتوانید کار های روزمره خود را دنبال کنید اما برای حاصل شدن نتیجه مطلوب بهتر است چند روزی استراحت کنید. اما از آنجا که ناراحتی­های پس از انجام آن زیاد است و احتمال عفونت زیادی هم دارد، روش چندان محبوبی به شمار نمیآید. FIT: در این روش مانند FUE، فولیکول مو به صورت جداگانه از بانک مو استخراج و در قسمت دریافت کننده، پیوند داده می­شود. از این رو در زمان جداسازی و استخراج گرفت های مو از این ناحیه آنها را با استفاده از دستگاه های مخصوص (البته در روش کاشت مو Sut) جدا کرده و به دقت در بخشی از سر که موها در آن کم پشت شده و یا دچار طاسی شده، کاشته می شوند.

در مقابل، کاشت مو به روش FIT یا همان FUE و سایر متدهایی که از این روش پیروی میکنند، به دلیل آن که نیازمند استخراج تکی و جداگانه فولیکولهای مو هستند، نیاز به زمان و دقت بیشتر دارند و همین امر باعث میشود که هزینه بیشتری نسبت به روش FUT داشته باشند. استفاده از روش مناسب و مدرن برای کاشت موی طبیعی از اهمیت زیادی برخوردار است البته تعداد پیازهای مو مورد نیاز برای کاشت موی طبیعی هم مهم است ولی می توان حدود 8 الی 8 ساعت یا بیشتر طول بکشد. مراحل کاشت مو در روش SUT تنها در یک جلسه انجام میگیرد و ظاهری بسیار طبیعی به موهای فرد میدهد.

از آنجا که بیماران ممکن است در اولین عمل کاشت از روش FUE یا FUT استفاده کنند ، در ترمیم با در نظر گرفتن تغییرات، بیمار و ویژگی های بالینی سایر روشهای جدید مناسبتر باشد که میتواند بر پتانسیل به دست آوردن حداکثر تعداد پیوندهای با کیفیت تأثیر بگذارد. این عوارض با توجه به نوع بیمار متغیر هستند. علاوه بر آلرژیهای عفونی، سوراخ کردن دارای عوارض غیرعفونی آلرژی تماسی درماتیت – یک اصطلاح کلی است که التهاب پوست را توصیف میکند- نیز میشود. این نوع از بیماریها خطر ابتلا به التهاب لایه داخلی قلب را برای افراد مبتلا به بیمارهای ارثی قلبی به دنبال دارد.

سوراخ کردن بدن شامل ورود به غشای مخاطی یا پوست سطحی عضو مربوطه است که میتواند فرد را در معرض ابتلا به بیماریهای باکتریایی قرار دهد. متخصصان معتقدندک سوراخ کردن بدن، عوارض جانبی بلندمدت و بسیار خطرناکی به همراه دارد. در طول بارداری بهشدت در مورد سوراخ کردن ناف و بقیه اعضای بدن، به دلیل تغییرات فیزیکی که ایجاد میشود، هشدار داده شده است. همچنان که علاقه به سوراخ کردن بدن بیشتر میشود، مشکلات فیزیکی و بهداشتی مرتبط با این عمل نیز بیشترگزارش داده میشود.

از آنجاکه عمل سوراخ کردن بدن توسط ابزارهای ساخته شده به دست انسان انجام میشود، این عمل پایگاه مناسبی برای ویروسها، باکتریها و عفونتهاست. جالب است بدانید شروع این کار از قرن پنجم میلادی است و بهطور مشخص قدیمیترین فعالیتهای مرتبط با سوراخ کردن بدن به دوران مصریان باز میگردد که مردها و زنها گوشهای خود را سوراخ میکردند. خراشیدگی کلوئید نوعی از تومور است که تهدیدی برای سلامتی محسوب نمیشود ولی در ناحیهای که آسیب دیده است شروع به رشد میکند.

جالب است بدانید سالانه حدود 600 هزار نفر خود را به موسسه گینس معرفی میکنند ولی تنها رکورد تعداد کمی از آنها پذیرفته و ثبت میشود. بهطور خاص در سوراخ کردن زبان به دلیل اینکه تعداد زیادی از مویرگها و انتقالدهندگان خون پاره میشوند، خون بسیار بیشتری از دست میرود.کوچکترین بیتوجهی میتواند باعث خونریزی بیاندازه و غیرقابل کنترل شود و تاثیرات مخربی روی قدرت تکلم و تنفس فرد بر جای بگذارد. به طور کلی ، هر چه میزان ریزش مو بیشتر باشد ، تعداد بیشتری از پیوند مو انجام میشود . هر دو سیگار توسط کاستلار کایرو (Castelar Cairo) که بیشتر به عنوان کوئتو (Cueto) شناخته میشود، رول شدند.

خوشبختانه، این کیستها پس از دو یا سه هفته از بین میروند. در بیمارانی که از ناراحتی قلبی رنج میبرند، عفونت و التهاب در لایه داخلی مشکلی است که پس از انجام سوراخ کردن عضوی از بدن به وجود میآید. مطالعات نشان میدهد که انواع اگزما و رینیت (التهاب مخاط بینی که در اثر واکنش ازدیاد حساسیتی ایجاد میشود) در اثر برخورد فلز نیکل با پوست حاصل میشود. زخم بافتها در سوراخ کردن گوش و لب هم متداول است که عوارضی همچون کیست، زخمهای بزرگ یا اشک و التهاب با خود به همراه دارد. پیرسینگ مغناطیسی لب بدون نیاز به سوراخ کردن لب و با حالت مغاطیسی که دارد پیرسینگ را روی لب نگه می دارد و لذت استفاده از پیرسینگ های جذاب را بدون درد و عفونت به شما می دهد که امروزه نیز خیلی مورد استقبال واقع شدند.

دیدگاهتان را بنویسید