ژل روان کننده چیست ؟

کپسول های مایع مایع معمولا از یک قطعه پوشش ژلاتین مداوم ساخته می شوند، اما جامدات ممکن است شامل دو قطعه متصل باشد. پرکننده هایی که دارای اندازه ذرات بزرگتر هستند را مانند آجرهای یک بنا تجسم کنید. این مسکن ظاهری ژله مانند دارد و رنگ آن قرمز است. علاوه بر این ، برخی از منابع ژلاتین، مانند آب نبات های جویدنی و باتلاق، قند بالایی دارند. در ژل رویال خامدقیقا نمی توانیم میزان آب موجود را در هر 1 گرمی که مصرف می کنیم تشخیص دهیم و ممکن است هر بار مصرف، میزان متفاوتنی از ماده موثر را به بدن ما وارد کند. هر ورق ژلاتین بزرگ معادل یک قاشق مرباخوری پودر ژلاتین است.(از نظر وزنی هر دو 4 گرم هستند.). یکی از مادههای بسیار مفید که در ژل رویال وجود دارد HDA-10 است که یک نوع اسید چرب بینظیر است که تنها در ژل رویال یافت میشود. در نتیجه می توان با مصرف کمتر ژل رویال، به خواص مد نظر دست یافت. وقتی مخلوط را از فریزر در آوردید میبینید که به دست نمیچسبد و خمیر خودش را گرفته است. این بدان معناست که وقتی غذا خورده می شود نرم می شود و فرو میریزد و باعث احساس ذوب شدن در دهان میگردد.

حتماً در دستورهای مختلف غذا و شیرینی و دسر دیدهاید که ژلاتین به دو شکل پودر ژلاتین و ورق ژلاتین استفاده میشود. به نظر می رسد امروزه شاهد رشد استفاده از این ماده طبیعی در بین مردم هستیم و در سال های آتی با شناخت بیشتر نسبت به این ماده، افراد مختلف برای درمان بیماری های خود به سراغ ژل رویال خواهند آمد. اما بیشتر از یک قطره موجب میشود کاندوم در جای مناسب خود نباشد. اگر کرم از قالب خارج نشد همان طور که قالب روی بشقاب قرار دارد کمی آن را بلند کنید و با چاقو یا انگشت یک قسمت کرم را از قالب جدا کنید چون ممکن است کمی هوا داخل قالب باشد و مانع برگشتن کرم شود که با این کار هوا خارج میشود و کرم یا ژله به بشقاب منتقل میشود. یک مورد دیگر استفاده از فریزر زمانی است که میخواهید کرمهای دورنگ یا میوه دار تهیه کنید یعنی باید یک لایه ژله یا کرم را در قالب بریزید و آن را در فریزر قرار دهید تا سریعاً بسته شود و بعد لایهٔ دوم را روی آن بریزید.

1. میتوانید از ژله های رنگی نیز در ژله میوه ای نیز استفاده کنید. شما می توانید ژل رویال یخ زده خریداری کنید. در این طریقه مصرف ژل رویال هم می توانید از ماده خام و هم از پودر و کپسول و عسل ژل رویال استفاده کنید. ژل رویال خام اگرچه قابلیت مصرف خوراکی دارد؛ اما به دلیل احتمال فاسد شدن، باید در فریزر نگهداری شود. البته در پودر ژل رویال هم همچنان، بوی تند و طعم ترش وجود دارد؛ اما قابل تحمل تر از ژل خام است. زیرا لبها بسیار حساس تر از سایر نواحی صورت هستند. 4. امکان مصرف خوراکی آن راحت تر است. اگر تابهحال به آن واکنش آلرژیک داشتهاید، دیگر این دارو را مصرف نکنید. در حال حاضر سیلدنافیل و دیگر مهار کننده های PDE5، به عنوان مؤثرترین درمان برای اختلال نعوظ شناخته می شود. شاید بیشتر بتوان کپسول ژل رویال را به عنوان یکی از روش های عرضه این ماده به حساب آورد.

چسب فوندانت: برای تزئینات ظریف، از بریلو به عنوان چسب استفاده می شود. کرم های سوختگی و برطرف کننده زخم نیز با استفاده از ژل رویال تولید می شوند که می توانند مورد مصرف قرار گیرند. از این ماده برای برطرف کردن مشکلات پوستی استفاده می شود. البته ناگفته نماند که بسیاری از انسان ها ناخواسته و در هنگام برداشت عسل طبیعی، ژل رویال را نیز درون عسل مخلوط کرده و از خواص فوق العاده این ماده به صورت خوراکی نیز بهره می برده اند. در ایران حدودا 20 درصد طلاق ها بخاطر مسائل جنسی صورت میگیرد . همین ماده ساده هم به دلیل استخراج بسیار دشوار، با سرعت کمی در زنبورستان ها تولید می شود. سرعت ارسال محصولات بالاست و شما نهایتا ظرف چند روز محصول را در دست دارید. اما اگر قصد دارید ژله ی بی رنگ درست کنید بهترین روش طرز تهیه ژله با ژلاتین است. بنابراین استفاده از ژل های لوبریکانت به این معنی نیست که شما مشکل دارید. شما همچنین میتوانید آلوبخارا را به صورت خشک شده، خام یا آب آن را میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید