پیرسینگ گوش،لب،ناف (عوارض،خطرات،نحوه انجام و عکس) – پارسیان لب

انجام این نوع پیرسینگ نه تنها موجب عفونتهای حاد زبان، دندان و لثه شده، بلکه موجب اشکال در بلع و گوارش میشود. سوراخ کردن نواحی تناسلی نیز ممکن است موجب اختلال در ادرار در آقایان و موجب عفونت در زنان شود. امروزه کاشت مو دغدغه بسیاری از مردم به خصوص آقایان است. خانم ها می توانند از سوتین استفاده کرده و آقایان هم کمی چسب زخم روی نوک سینه ها بزنند. اما از مزایای این روش این است که از موهای کتف و سینه هم میتوان استفاده کرد و کیفیت گرافت موها هم به هیچ وجه از بین نمی رود.

اما اگر فردی ادعا میکند که بیمهای خاص دارد که این هزینه را تقبل میکند، ضمن دریافت فاکتور هزینه ها باید به اداره بیمه خود مراجعه کرده و حق بیمه را دریافت کند. 2. SUT: این روش تماما با استفاده از تکنولوژی انجام شده و پزشک تنها نقش ناظر و کنترلکنندهی عملیات را دارد. در صورتی که شما هم از طاسی سر رنج می برید و به دنبال راه حل دائمی می باشید ، مطمئنا تنها روش برای رفع مشکل کاشت مو است.ما در این مقاله قصد داریم به بررسی کاشت مو بپردازیم و ۱۰ تا بهترین دکترهای کاشت مو در تهران را به شما معرفی کنیم تا شما نیز با آنها آشنا شوید.

تنها راه درمان دائمی ریزش مو، کاشت مو است. اما عمدتاً پس از دو تا چهار ماه بعد از عمل جراحی مو، موهای دائمی جدید به طور طبیعی رشد خواهند کرد. ممکن است برخی کاشت مو به روش SUT را بهترین روش کاشت مو بدانند، اما لازم است بدانید این روش نیز معایب مختص به خود را دارد که البته قابل توجه نیستند. البته این قسمت بخیه میخورد و جای نگرانی نیست. در سال ۲۰۱۷ سازمان غذا و دارو آمریکا توصیه کرد که تنها از آن دسته درمانهای مبتنی بر سلول بنیادین استفاده کنید که مورد تایید این سازمان باشد.

هنوز هیچگونه روش کاشت مو با استفاده از سلولهای بنیادین مورد تایید این سازمان قرار نگرفته است. کاشت مو و راه های درمان ریزش مو متفاوت است و بهتر است که در اولین قدم توسط پزشک معاینه شوید و پیشنهاد ما به شما این است، که زمانی که متوجه ریزش مو غیر طبیعی شدید و یا دوستانتان به شما گوشزد کردند که موهایتان ریخته است. افراد مختلف راه های مختلفی را پیش روی ما میگذارند که شامل درمان های خانگی، استفاده از قرص هایی مانند فورس کپ مردانه و زنانه و استفاده از شامپوهایی که مخصوص ریزش مو هستند. اما بیشتر، افرادی بهترین روش برای کاشت مو را جستجو میکنند و به دنبال راه حل آن هستند که از طاسی ناحیه ای یا همان طاسی قسمتی از سر، ریزش مو سکه ای و طاسی کامل رنج میبرند و میخواهند اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازگردانند.

اما این روش بدون معایب هم نیست و از معایب آن به آسیب جدی به بانک مو و گیرنده مو اشاره کرد. این سبک کاملا دخترانه است و اگر شما به این سبک علاقه دارید باید از لباس ها و لوازم جانبی صورتی استفاده کنید. شما پاسخی برای آن ندارید. پس اگر از نظر مالی مشکلی ندارید و زمان و طول درمان برایتان اهمیتی ندارد. فوراً به پزشک مراجعه کنید تا هم در هزینه و هم در مدت طول درمان صرفه جویی کنید.

برای انجام کاشت موی طبیعی باید به کلینیک معتبر و مناسب مراجعه نمایید . با این حال شاید برای همه افراد مناسب نباشد. این دستگاه ها میتوانند 12 هزار تار موی طبیعی را استخراج کنند. امروزه، برای مردم عجیب نیست که زبان، لب ها، بینی، ابرو و حتی حساس ترین نقاط بدن از جمله ناحیه تناسلی را سوراخ کنند. بنابراین خودتان را در مسیر درست قرار دهید و فلزات با کیفیتی مانند طلای 14 عیار یا تیتانیوم را برای پیرسینگ ابرو انتخاب کنید . این در حالی است که طلا با بدن بیشتر اشخاص سازگاری دارد و مانند مدلهای دارای نیکل حساسیت پوستی ایجاد نمیکند.

این روش از قدیمی ترین روش های کاشت مو است که نسبت به روش های دیگر قیمت مناسب تری دارد. البته استفاده از حلقه برای پیرسینگ ابرو هم مناسب است ولی به اندازهی میلهی زینتی متدوال نیست. البته این روش مزایا و معایبی دارد که در ادامه به شما گفته میشود. البته لازم به یادآوری است که روش SUT، روش کاشت موی جدیدتر با کمترین عوارض ممکن است. عوارض پیرسینگ چیست ؟

قبل از آنکه محل پیرسینگ بینی را لمس کنید، دستان خود را با آب و صابون بشویید. به توضیحات اپراتور توجه کامل نشان دهید و مراقبتهای بعدی را با دقت انجام دهید. مرحله اول (استخراج فولیکول مو با پانچ): دقت این ابزار بسیار بالاست و بدون هیچگونه خونریزی فولیکولهای مو را استخراج میکند. در این روش فولیکول های سر سالم میمانند. در طی درمان برخی از فولیکول های مو با سوزن برداشت می شوند. گرچه Eyebrow piercing در مقایسه با سایر پیرسینگها درد کمتری دارد ولی احتمال عفونت آن کم نیست.

لازم به ذکراست که اگر کاشت مو توسط افراد فاقد صلاحيت علمی برای انجام اين کار حساس انجام شود احتمال آسيب رسيدن به موهای موجود فرد وجود داشته و ممکن است اين موها دچار ريزش شوند ولی در هر حال ريزش موی ژنتيکی وی تحت الشعاع قرارنمی گيرد و سيرخود را طی می کند. در واقع در کاشت مو به روش SHT از چند روش کنار هم استفاده میکنند و نتیجه عالی و مطلوبی برای شما به رقم میخورد به طوریکه هیچکس متوجه کاشت موی شما نمیشود و موهای شما کاملا طبیعی به نظر میرسند. همچنین با رژیم غذایی مناسب علاوه بر موارد ذکر شده میتوان میزان رشد ماهیانه آن را نیز کنترل کرد ، در پایین به مواردی اشاره خواهیم کرد که مستقیما روی زیبایی موهای شما تاثیر مثبت و مستقیم میگذارند.

موهای مجعد یا مواج نیز شاخص خوبی برای موفقیت کاشت مو هستند زیرا با حداقل پیوند پوشش مناسبی ایجاد خواهند کرد. شاید شما هم با این موضوع برخورد کرده باشید که به دنبال یک پزشک برای کاشت مو میگردید و پزشکتان در یک مرکز و کلینیک زیبایی، خدمات کاشت مو را ا دو دستمزد متفاوت انجام میدهد. پروسه این روش هم بسیار زمانبر است. امکان خونریزی های شدید به خصوص درمورد سوراخ کردن زبان که عضو بسیار پرخونی است، وجود دارد. بانک موی سر کمتر میشود و امکان خونریزی در محل کاشت مو وجود دارد. یعد از مدتی هم جای زخم ها بطور کامل خوب میشود و دیگر جای زخمی مشاهده نمیشود.

این روش دو مرحله دارد که در این دو مرحله از هیچ تیغ جراحی استفاده نمیشود و به جای آن از هولدرها و پانچهای الکتریکی استفاده میشود. این روش از انواع بهترین روش برای کاشت مو میباشد که، پایه و اساس روش های پیشرفتهتر مانند SUT میباشد. معایب کاشت مو به روش SUT چیست؟ خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و علم کاشت مو هم پیشرفت قابل توجهی پیدا کرده و امروزه روش های متنوعی برای کاشت مو وجود دارد. سپس در سال ۱۳۷۵ برای اخذ مدرک کاشت مو اقدام کرده است و همیشه سعی می کند با شرکت در دوره های علمی و عملی انجمن کاشت موی آمریکا تکنیک های لازم برای کاشت مو را بروز نگه دارد.

برای جدا کردن پوسته­ها و بافت­های اطراف سوراخ، بهتر است با آرامش و حوصله ابتدا آنها را با محلول کاملا مرطوب کرده و سپس به آرامی آنها را جدا کنید. پس بهتر است از واژه ای مانند: مناسبترین روش استفاده کنیم. بهتر است به جای استفاده از کلمه «بهترین» از «مناسبترین» استفاده کنیم. روشهای کاشت مو هریک به نوبهی خود ممکن است در مقابل مزایایی که دارند، تاثیرات منفی نیز داشته باشند. زمان انجام کاشت مو با استفاده از این روش بسیار کمتر از روشهای سنتی است و دوران نقاهت بسیار کمتری پس از کاشت مو وجود دارد. کاشت مو به روش FIT، یکی از روشهای کاشت مو است که مورد توجه بسیاری از طرفداران کاشت مو قرار دارد.

روش جدید کاشت مو با سلولهای بنیادین چیست؟ با شنیدن نام اعتیاد همیشه بـه یاد مواد مخدر یا داروها می افتیم، اما شاید برای تان جالب باشد تا بدانید: تقریباً هر چیزی می تواند اعتیادآور باشد! اما این روش هزینه بسیار بالایی دارد و برای همه مناسب نیست. این روش نسبت به روش های FIT و FUT فرایند نوینتر و مدرنتری دارد. مزایای کاشت مو به روش FUT چیست؟ در محاسبه هزینه تقریبی کاشت مو باید هزینههای جانبی آن را نیز در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید