نکات طلایی در مورد ژل بهداشتی بانوان

در ادامه ۱۹ مورد از خواص ژلاتین و مزایای مصرف آن در رژیم غذایی مورد بررسی قرار گرفته است. اولین موردی که در مورد تزریق ژل لب باید در نظر بگیرید نوع ظاهری و مدت ماندگاری ژل لب که به دنبال آن هستید می باشد. یکی از این روش هایی که بانوان ممکن است دست به آن بزنند، به منظور جوانی در ناحیه تناسلی خویش رو به عمل های جراحی مختلفی می آورند که این عملیات جراحی ممکن است برای آن ها بسیار خطرآفرین و توأم با ریسک و استرس در وجود آن ها باشد. با این روش به راحتی خرید اینترنتی را تجربه خواهید کرد . نکته: دو نوع ژلاتین به نام ژلاتین پودری و ژلاتین ورقهای در بازار موجود است. ژل روان کننده ایموشن دیگر محصول موجود در بازار است که چندین سال است که موجود شده. به تازگی محصولی جدید وارد بازار پر رقابت محصولات جنسی شده است، ژل های تحریک کننده موضعی سیلدنافیل ارکژل (ژل ویاگرا) مناسب مصرف آقایان و خانم ها می باشد. ارضا شدن خانم ها معمولا مدت زمان زيادي به طول مي انجامد که با استفاده از اين ژل ميتوان زمان رسيدن به ارگاسم را کاهش داد.

برای برخی افراد، این احساس فقط یک روز طول می کشد، اما برای برخی دیگر، ممکن است ۲ تا ۳ روز طول بکشد. ناحیه ی تناسلی به شدت حساس است و باید خیلی مراقب باشید تا دچار عفونت یا خشکی بیش از حد نشوید. رستگارخالد و کاوه (1392) در پژوهش خود به این ویژگی اشاره کردند. ابتدا صورت خود را با پاک کننده های آرایشی یا با آب و صابون بشویید، سپس بعد از خشک کردن صورت خود، از آراسته بودن ابروهای خود اطمینان حاصل نمایید. نحوه مصرف ژل به این شکل است که قبل از استفاده حتماً دستان خود را با آب و صابون بشوید و با حوله تمیز خشک کنید سپس مقداری ژل را با سر انگشت اندازه نخود برداشته و به دیواره داخلی و درون واژن بزنید این کار باید حدود ۱۵ دقیقه قبل از رابطه جنسی انجام شود. ژل تنگ کننده ایموشن قرمز که یک ژل تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها است ، خاصیت چسب کنندگی و سفت کنندگی عضلات واژن خانم ها را داراست که این عمل به نوبه خود سبب افزایش لذت جنسی خانم ها می شود تا آن ها و نیز همسرشان بتوانند از رابطه جنسی که با همدیگر برقرار می سازند، به خوبی بهره مند شده تا هیچ گونه دلسردی بین آن ها به وجود نیاید.

بهره مندی از این ژل برای خانم ها به این علت می باشد که استفاده از آن سبب افزایش چشمگیر جریان خون، افزایش حالت نرمی در این نقطه حساس از اندام های جنسی خانم ها، افزایش حالت ارتجاع پذیری و نیز ایجاد رطوبت بیشتر در ناحیه مخاط واژینال خانم ها می باشد که با توجه به وجود اسانس انار به تحریک پذیری ناحیه آلت تناسلی خانم ها از طریق جمع تر شدن عضلات آن ها منجر می شود که در نهایت سبب تنگی بیشتر واژن خانم ها می شود. مهمترین علت شل شدگی و افتادگی واژن ها انجام زایمان طبیعی می باشد. مهمترین علت افتادگی و شل شدن و ا ژ ن خانم ها انجام زایمان طبیعی است، به ویژه اگر نوزاد به دنیا آماده بزرگتر از سایزهای معمولی (بالای 4 کیلو) باشد این شل شدگی و افتادگی بیشتر است. به علت استعمال این محصول در ناحیه حساس بدن ، ساختار آن به شکلی است که با خیال آسوده و بدون هیچ گونه ترس بتوان از آن به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. این ترکیب را داخل مایکروویو قرار داده و اجازه دهید به مدت 10 تا 15 ثانیه گرم شود. اگر می خواهید دسر چند طبقه درست کنید، بعد از آن که لایه ی اول ۳۰ دقیقه در یخچال ماند، لایه ی دوم را روی آن بریزید و در یخچال قرار دهید.

مکانیسم اثر ژل موضعی سیلدناژل آقایان حجم 15 گرم، سیلدنافیل اثر ریلکسیشن مستقیم روی کورپوس کاورنوزوم ندارد اما از طریق مهار فسفو دی استراز 5 سبب افزایش اثرات نیتریک اکساید می شود. سایز آلت تناسلی ارتباط مستقیم با اعتماد به نفس آقایان دارد برخلاف تصور عموم میتوان با تکنیک های ساده سایز آلت تناسلی را افزایش داد. اما استفاده ناصحیح از آن می تواند به بافت الاستیک در آلت تناسلی آسیب برساند ، و منجر به کاهش نعوظ شود. این ماده در ماست ها به جلوگیری از بافت آردی شکل نشاسته کمک می کند ، در حالی که در بستنی ها شکل گیری بیش از حد بلورهای یخی را کنترل می کند. یکی از ساده ترین و اشتباه ترین راههایی که در این موقع به ذهن بعضیها میرسه،استفاده از آب دهانه.صرف نظر از اینکه این حرکت تاثیر بدی در ذهن خانوم شما ایجاد میکنه، اینکه آب دهان حاوی باکتریهایی است که احتمال ایجاد عفونت و قارچ رو در درون رحم همسرتون به وجود مییاره. یکی دیگر از انواع دسر با پودر ژلاتین دسر زعفرانی با ژلاتین است که به شیوه های گوناگون تهیه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید