نکات طلایی در مورد ژل بهداشتی بانوان

ضمنا گفتیم که ژله رویال یک ماده غلیظ شیری یا لیمویی رنگ بوده که از غدد هیپوفارین روی سر زنبورهای کارگر ترشح شده و بعد از ترکیب با بزاق دهان آن ها، به عنوان غذای اصلی ملکه مورد استفاده قرار می گیرد. 2. عطر و اسانس: محصولی که برای ناحیه تناسلی استفاده میشود باید عاری از هرگونه اسانس و بوی مصنوعی باشد. این ژل با حفظ شرایط طبیعی، خارش و سوزش را نیز از بین میبرد. 1. PH محصول: اسیدیته محصولی که خریداری میکنید باید به PH ناحیه تناسلی نزدیک و بین ۴ تا ۵/۵ باشد. H واژن نقش مهمی در سلامت ناحیه ی تناسلی دارد. بیشتر خانمها در مورد تجربیات خود از لوازم آرایش و محصولات مربوط به سلامت پوست و مو حرف میزنند، اما کمتر کسی پیدا میشود که در مورد ژل بهداشتی بانوان صحبت کند. برای خرید ژل شستشوی مناسب فقط کافی است اطلاعات خود را در زمینه بهداشت و سلامت ناحیه تناسلی بدن بالا ببرید. استفاده کنید. اما در میزان استفاده از ژل باید دقت کافی به خرج دهید!

بارها شنیدهاید که استفاده از شویندههای قلیایی برای ناحیه تناسلی نامناسب است، زیرا با به هم زدن تعادل PH در این بخش میتواند به عاملی برای رشد قارچها و باکتریها و شروع عفونت در این ناحیه حساس بدن شود. همانطور که در بالا ذکر شد؛ از آنجایی که لبهای شما بسیار حساس هستند، احتمالاً در چند روز اول پس از درمان احساس تورم و درد میکنید. در این صورت حرکت آلت تناسلی مرد در مجرای تناسلی خانم سادهتر انجام میشود و کمترین درد را به همراه دارد. آلوئه ورا حاوی برخی از ماکروفاژهای موثر است که حجم زیادی از اکسید نیتریک تولید می کند که دارای پتانسیل ضد تومور است.در ناودوپاتی، روش های بی شماری برای جلوگیری از سرطان وجود دارد و استفاده از آلوئه ورا ثابت کرده است که یکی از موفق ترین آنها است.بسیاری از مطالعات نشان داده اند که این خواص ضد تومور و ایمن سازی ناشی از حضور پلی ساکارید در آلوئه ورا است با این حال، برخی از کارشناسان می گویند که در مواردی که به تنهایی استفاده می شود، ممکن است در موارد پیشرفته بسیار موثر نباشد، بنابراین ترکیباتی از گیاهان مانند اسکورولینا، پنجه گربه و درمان هایی مانند ویتامین C داخل وریدی نیز باید شامل شود.

با هر بار استفاده از رشد و جانشینی عوامل میکروبی جلوگیری کردهاید. اگر برای شستن واژن از صابون، ژل یا حتی آب استفاده کنید، pH واژن برهم میریزد و مشکلاتی مانند واژینوز باکتریال، عفونت قارچی و تحریک پوستی ایجاد میشود. با استفاده از ژل شستشوی بانوان نئودرم فمین تایم، رعایت بهداشت فردی در ناحیه ژنیتال تضمین میشود و این محصول از خشکی و عفونت در این ناحیه جلوگیری میکند. بعد از عبور از سد اول، اکنون سد دیگری برای استفاده از ژل بهداشتی دوشیزگان و بانوان وجود داشت. توجه داشته باشید، در دوران بارداری نباید از این ژل استفاده شود. چراکه همانطور که گفته شد کیفیت و کارایی این ژل بسیار حائز اهمیت است. همانطور که گفتیم لازم نیست داخل واژن را بشویید، اما شستن ولو ضروری است. واژن خودش را تمیز میکند، پس نیازی نیست شما برای شستن آن از مادهی دیگری استفاده کنید. سه بار در هفته از این ماسک استفاده کنید. رعایت بهداشت نواحی ژنیتال علاوه بر حفظ طراوت و پاکیزگی این ناحیه از عفونت، بوی نامطبوع، تحریکات پوستی، خارش و سایر مشکلات پوستی جلوگیری میکند.

چطور نواحی خارجی واژن (ولو) را بشوییم؟ آیا لازم است داخل واژن را بشوییم؟ اگر مایع سرد است، ابتدا ورق ها را داخل ظرفی قرار داده و کمی آب روی آن بریزد و به روش بن ماری گرم کنید تا ورق ژلاتین رقیق شود سپس درون مایع بریزید. در غلظت های پایین به عنوان یک ماده رقیق کننده به کار می رود و در لایه سطحی و بیرونی پوست باعث آبرسانی و حالت نمناکی می شود. تغییر PH در این ناحیه می تواند باعث رشد میکروارگانیسم هایی شود که احتمالا التهاب، خارش و یا سوزش ایجاد خواهند نمود. این ماده ضد التهاب، خارش و سوزش را کاهش داده و محل تماس را ضد عفونی میکند. پیشگیری از عفونت، خارش و سوزش ناحیه ژنیتال را با ژل بهداشتی بانوان فمین تایم نئودرم تجربه کنید. سرخی، التهاب، خارش و حساسیتهای دورهای از مشکلاتی هستند که معمولا بانوان بسته به سبک زندگی خود با آنها رو به رو خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید