قیمت و هزینه کاشت مو سر در تهران و کرج (زمستان 1400) ❤️

از این زیور آلات، که مورد استفاده مرد و زن قرار گرفته استقبال کرده اند. افرادی که سابقه حساسیت یا آلرژی های شدید تماسی دارند و پوست آنها به استفاده از زیور آلات واکنش نشان می دهد. این در حالی است که برخی افراد، استفاده از پیرسینگ بینی را نوعی ناهنجاری فرهنگی تلقی میکنند. انجام پیرسینگ برای خانم ها در برخی نواحی ممکن است توسط آقایان انجام نشود. تورم برای اکثر بیماران، تنها چند روز طول میکشد و برخی ممکن است اصلا دچار تورم نشوند. چنین کاری برای کشیدن لب ها هنوز هم در بعضی مناطق انجام می شود.

تکنیک خاص این ابروکار که به رشد ابرو کمک میکند سبب معروف شدن او شده، جالب اینجاست که فقط از طریق خراشهای کوچکی که به مناطق خاصی از ابرو زده میشود و یک قیچی و در نهایت ماساژی با استفاده از یک محلول گیاهی در منطقه بالای بینی و طرفین چشم موجب میشود در چندین جلسه ابروها رشد بیشتری داشته باشند.این روزها در بعضی از آرایشگاههای زنانه مثل همین آرایشگاه حتی وقت قبلی هم به هیچ عنوان داده نمیشود دقیقاً شبیه برخی مطبهای پزشکان متخصص و جراح باید آنقدر منتظر شوی تا نوبتت شود، گاهی بیشتر از یک نیمروز طول میکشد تا بتوانی از خدمات چنین آرایشگاههایی مخصوصاً اگر هم معروف باشند استفاده کنی.

این سوراخ به صورت افقی نیز ایجاد میشود که از یک طرف زبان تا طرف مقابل آن را در برمیگیرد و میتوان بعد از آن یک جواهر را در آن قرار داد. پیرسینگ های بینی انواع مختفی دارند که بسته به نوع پوست بینی و سلیقه انتخاب میشود. در ادامه با انواع پیرسینگ و مراقبت های بعد آن بیشتر آشنا می شوید. گاهي نيز براي كاهش قيمت، اجسام توپر از نيكل ساخته ميشوند و روكشي از طلا روي آن كشيده ميشود که از بين رفتن اين روكش موجب ايجاد حساسيت ميشود. داشتن طلا در این ناحیه هیچ معنی خاصی ندارد.

داشتن جواهر در ابروی راست اولین بار توسط برخی از زنان همجنسگرا رواج یافت اما امروزه سوراخ کردن این ناحیه از بدن هیچ معنی خاصی ندارد. این روش امروزه در برخی از کلینیک های معتبر در ایران و توسط پزشکان متخصص انجام می گیرد. بدلیل استفاده از ابزارها و وسایل پیشرفته ، هزینه کاشت مو با استفاده از این متد بالاتر از سایر روش ها می باشد و می بایست بر اساس صلاحدید پزشک متخصص این روش انتخاب گردد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی هزینه کاشت مو در روش های مختلف بپردازیم و عوامل موثر بر قیمت کاشت مو را مشخص کنیم. توصیه می کنیم گذاشتن پیرسینگ در هر ناحیه را زیر نظر پزشک انجام دهید. برای مثال این سبک پیراهن های مکزیکی، کت های افغان و کیمونو های ژاپنی را در بر میگیرد ولی محدود به آن ها نیست و به طور کلی شامل هر لباسی است که مردم در نقاط مختلف جهان به عنوان پوشش خاص خود پذیرفته اند. استفاده از این سوراخ کاری چسبی یا مغناطیسی برای گوش، پره بینی و لب متداول است و هیچ خطری برای شما ندارد.

سوراخ کردن گوش یا بینی و یا حتی نواحی دیگر بدن ممکن است عوارضی داشته باشد. شاید خیلیها تصور کنند که پیوند مو یک فرآیند ساده است که افراد بدون تخصص و تجربه میتوانند آن را انجام بدهند اما چنین اتفاقی هرگز به یک نتیجه ایدهآل منجر نمیشود و حتی ممکن است صدمات جبرانناپذیر و بسیار خطرناکی بهسلامتی افراد وارد کند. از اینرو فرآیند سوراخ کردن بینی، سریع و بدون درد نیست. سوراخ کردن نواحی مختلف بدن در گذشته های خیلی دور در بین برخی از اقوام در نقاط خاصی از دنیا انجام میشده و این کار فقط محدود به گوش نبوده و آنها به سوراخ کردن بینی، لبها، ناف، آلت تناسلی و نوک سینه ها هم می پرداختند.

این سوراخ کاری از گذشته تاکنون هیچ معنی خاصی ندارد. اگر میخواهید معنی سوراخ لب را در حال حاضر بدانید بهتر است بگوییم حلقه در لب جامعهی امروزی هیچ معنی و مفهوم خاصی ندارد. سوراخ لب نشانه چیست؟ در آفریقای قدیم زمانی که دختری قرار بر ازدواج داشته داماد از ۶ ماه قبل بشقابی در لب وی قرار میداده. این روش که به کاشت مو به روش DHI یا Direct Hair Implantation شناخته می شود ، جدیدترین روش کاشت مو در ایران و جهان محسوب می شود. طلاگذاری در این ناحیه در ابتدا بین اروپاییان و بعد از آن در بین کشورهای آسیایی و ایران رواج پیدا کرد.

از کرم های آنتی باکتریال در ناحیه استفاده نشود. همان پیرسینگ است. از زمان های خیلی دور انجام پیرسینگ در بین افراد مختلف مخصوصا در منطقه خاورمیانه بسیار طرفدار داشته است. از تماس آب آلوده به بینی تا زمان بهبودی کامل باید خودداری شود. توصیه می کنیم این کار را در مراکز تخصصی انجام دهید تا از عوارض آن پیشگیری کنید. گاهی پیرسینگ ها ظاهر نامتعادل و در نواحی غیرمعمول بدن نیز انجام می شوند که این کار بستگی به سلیقه و درخواست خود شخص دارد.

همانطور که گفته شد، معمولا پیرسینگ ابرو به صورت عمودی یا ورتیکال انجام میشود. به این روش پیـرسینگ چسبی گفته میشود. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به روش برداشت فولیکولی دستی دارد. سوراخ کاری بدن در ناحیه زبان نیاز به مراقبت های خاص دارد. سوراخ کردن زبان و افزودن تکه جواهری به آن راهی بسیار آسان برای منحصر به فرد نشان دادن ظاهر افراد است. در صورتی که با وجود هشدارهای فراوان ما تصمیم قطعی برای پیرسینگ دارید و البته مجاز به انجام آن باشید، باید به سراغ آماده سازی مقدمات پیرسینگ بروید. هزینه­ها بسیار مقرون­به­صرفه بوده و حتی در بسیاری موارد امکان قسط­بندی و پرداخت شرایطی هم وجود دارد.

در کلینیک صدف امکان پرداخت تمامی هزینه­های جراحی کاشت از جمله کاشت مو و ابرو و ریش به صورت اقساط هم وجود دارد. زیرا این افراد به صورت تخصصی در زمینه پوست و مو تحصیل کرده و به خوبی با جزئیات پروسههای درمانی و جراحی مربوط به پوست و مو آشنا هستند. با استفاده از یک دستمال توالت تمیز، بینی و اطراف زخم پیرسینگ را به خوبی خشک کنید. در حالت ایدهآل، چنین مویی از تراکم خوبی برخوردار است. این داروها ممکن است به صورت موقتی مشکل تاثیر موها را حل کنند؛ اما تنها راه درمان دائمی طاسی و کم مویی کاشت مو است.

اگر روش اقساطی را انتخاب کنید لازم است ابتدا بخشی از مبلغ را به صورت وجه نقد و یکجا پرداخته و برای باقیماندهی هزینه از چک معتبر (وضعیت سفید) خود یا بستگانتان استفاده کنید. پیرسینگ (Piercing) یا همان سوراخ کردن پوست به منظور وارد کردن اشیای تزئینی و جواهرات است که قدیمیترین نوع آن سوراخ کردن نرمه و غضروف گوش است اما امروزه برای قسمتهای دیگر بدن از جمله بینی، زبان، لب، ابرو، ناف، دندان و حتی چشم هم انجام میشود. سوراخکاری هافادا (Hafada Piercing) روی پوست کیسه بیضه انجام میشود. البته پرسینگ موقت انواع دیگری مثل پیرسینـگ مغناطیسی هم دارد که در آن نگین تزیینی به کمک آهنربا و بدون نیاز به سوراخ روی پوست قرار میگیرد.

به جای این کار نگین تزئینی به کمک چسب مخصوص روی پوست نصب میشود. نگین های مارکیز درخشان باعث دو چندان شدن زیبایی پیرسینگ شده و نظر ها را به سمت خود جلب می نماید. افشارنادری با اشاره به این که باید میزان اعتماد به نفس را در زنان جامعه افزایش دهیم بیان میکند: باید با استفاده از تبلیغات و نشان دادن زنانی که بیآرایش و در حالی که مایل نیستند با آرایش زیبایی خود را بالا ببرند، فرهنگ غلطی را که بین زنان جا افتاده به تدریج تغییر دهیم.

از عوارض شایع و ناگوار کاشت مو به روش­های FIT و FUT میتوان به نکروز پوست اشاره کرد. FIT و کاشت موی فوق ترکیبی یکی از پیشتازان صنعت پزشکی در امر زیبایی و کاشت مو باشد. بر اساس تحقیقات به عمل آمده یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران که جدید ترین روش های پیوند مو همچون کاشت مو به روش DHI در آن انجام می شود ، مجموعه زیبایی تهران بیوتی می باشد. بنابراین با استفاده از روش کاشت مو DHI شاهد بالاترین میزان تراکم ، سرعت بالای کاشت و در نهایت طبیعی ترین حالت پیوند مو هستیم.

در این روش و با استفاده از ایمپلنتر می توان کلیه مراحل برداشت و کاشت را بدون هرگونه آسیب به فولیکول مو و با بالاترین سرعت ممکن انجام داد. مانند پیرسینگ نواحی دیگر بدن، پیرسینگ ناف نیز ممکن است با التهاب، تحریک پوست و قرمزی، عفونت و حتی رد آن همراه باشد. در این نوع پیرسینگ، سوزن در قسمت نوک بینی مستقیما وارد شده و زیورآلات در آن جای می گیرد. پیرسینگ بینی در شیراز چگونه انجام می شود؟ آیا انجام پیرسینگ در بارداری خطرناک است؟ در این بین پیرسینگ ناف در زمان بارداری مشکلات بیشتری نسبت به سایر انواع پیرسینگ دارد و ممکن است به جنین آسیب برساند.

در صورتی که قصد بارداری دارید یا باردار هستید، از انجام پیرسینگ پرهیز کنید. مورد مهم دیگری که باید به آن اهمیت داده شود این است که گرافت ها باید از نواحی برداشته شوند که گردش خون مشابه با پوست سر دارند. آیا قیمت نواحی مختلف کاشت مو در سر متفاوت است ؟ هزینه خدمات کاشت مو برای هر فرد متفاوت است. حال امیدواریم که این مقاله راهنمای مفیدی برای شما بوده باشد. در این شرایط اگر انگشت را روی نواحی قرمز قرار دهید، گرمایی غیرطبیعی را احساس خواهید کرد که نشانهی عفونت است.

دیدگاهتان را بنویسید