در تکثیر بسیاری از گونه ها

مطمئنا در سریال بازی مرکب ماهی بازیکنان عملا به زور وارد بازی «بمیر یا برنده شو» نشده بودند، ولی این گمراهی تقریبا اشتباه نابخشودنی است که احتمالا بارِ نمایشی قوی دارد. مطمئنا برای گردانندگان ثروتمند بازی چنین اتفاقی که می توانست موجب رسوایی و نگرانی های دیگر شود، سوال برانگیز می بود. واضح است پاسخ سوالی که در پایان نکته قبلی گفته شد، خیر است! در حالی که مجری بازی قبلا به وضوح گفته بود که در تمام بازی ها برابری و انصاف حکمفرماست و بازیکنان فرصتی برای شروع دوباره در اختیار دارند، ولی اصلا اینطور نبود. البته این نکته را به یاد داشته باشید کهمشکل احتمالی برای شما ایجاد نگردد ، همراهان مجله ی پزشکی آسان طب توجه داشته باشید که این ماهی یک ماهی محاجم و درنده نمی باشد، اما یک ماهی گیاه خوار ، آرام و فوق العاده صلح جو هم نخواهد بود.

به هر روی، حتی اگر تمهیدات ویژه سازندگان مجموعه برای فصل احتمالی دوم را در نظر بگیریم، باز هم با توجه به اینکه برنده ها همچنان تحت نظر هستند، هضم این موضوع دشوار است. این امر به ویژه در مورد ماهی های آزاد یا وحشی نیز صدق می کند. برای مثال، قبلا گردانندگان بازی پیش بینی کرده بودند که بازیکنانی به بازی برگردند، ولی هیچ تمهیدات ویژه ای برای جلوگیری از ورود سلاح و ابزار به درون بازی ها اندیشیده نشده است. در همین حال، اصلا قابل درک نیست یک مادر داغدار که همچنان نگران سرنوشت دردناک پسرش است به راحتی سرپرستی فردی را قبول کند، آن هم اینطور بدون هیچ سوال و جوابی!

ظاهرا سرپرستی از این پسر فراری از کره شمالی تسلی خاطری برای مادر داغدار است. هر ساله صدها تن از این ماهی ارزشمند توسط صیادان صید و بعد از عمل آوری در شرکتهای فرآوری بهصورت کامل یا فیله شده به کشورهای دور یا نزدیک صادر میشود. ماهی مرکب یا خساک از راسته هشت پایان و تیره سرپایان است. ازنظر تعداد بازو، ماهی مرکب هشت بازو تقریبا هماندازه دارد. عموما مردم ماهی مرکب یا همان خساک را با اسکوئید اشتباه میگیرند. یکی دیگر از نکاتی که هضم آن به راحتی ممکن نیست یا اینکه باورپذیر توضیح داده نشده، شخصیت ناظر بازی است.

در آخرین لحظه بازی است که پیرمرد سنگ مرمریت خودش را به شماره ۴۵۶ می دهد تا او را برنده بازی کند. پس از پایان بازی، بازیکن شماره ۴۵۶ تصمیم گرفت به آخرین خواسته های دوستانش عمل کند و از خانواده های آنها مراقبت کند. البته مراقبت کلمه بسیار دست و دلبازانه ای است. اگر غذای خوب در اختیار آنها قرار گیرد، رشدونمو آنها سریعتر و مقاومت آنها بیشتر می شود و کم کم نیاز آنها به مراقبت از والدین کاهش می یابد. نکتهای که در ارتباط با کباب کردن اوزون برون باید رعایت شود، این است که نباید مدت زمان زیادی در آبلیمو قرار گیرد، زیرا خاصیت آن کم میشود.

اسکات(Scat fish) ها ماهیانی هستند که می توانند تا بیش از ۳۰ سانتی متر رشد می کنند.ماهیانی که به سختی با شرایط آکواریوم اخت می شوند.این ماهی ها به آبهای شیرین تعلق ندارند ولی گونه های کوچک را می توان در آکواریوم آب شیرین نگهداری نمود.بعد از بلوغ ترجیح می دهد تا در آب شور نگهداری شود.ولی با تمام این اوصاف هر روز بر طرفداران و خواهان این ماهی افزوده می شود.

حال باید کلیه تجهیزات شستشو و ضدعفونی شده و آکواریوم را در محل مناسب مستقر نمود. سنگ مرمر سفید با طول 30 و عرض 15- 10 سانتی متر با زاویه 10 درجه در آکواریوم می گذاریم. خوش شانسی های او تا بازی چهارم، بازی سنگ های مرمریت ادامه داشت. حدود ۱ تا ۲ دقیقه با روغن سرخ کنید. معمولاً مولیها ماهیهای اجتماعی هستند؛ بنابراین وقتی با دیگر ماهی آکواریومی نگهداری میشوند، رفتاری مسالمت آمیز دارند. به بیان دیگر پس از اتمام تخم ریزی ، توده تخم ها کم و بیش به شکل یک دایره دیده می شود. برای مثال، یکی از بازیکنان در بازی دوم که همان در آوردن شکل آبنبات لانه زنبوری «دالگونا» با سوزن است، از فندک استفاده می کند.

خاویار یک ماده غذایی پر انرژی است که طعم و بویی بسیار خوشایند دارد. 2- فاصله زمانی تزریق برای ماده ها نرها رعایت شود. ۳- لبهای ماده باریکتر و نازکتر و دهانی تر است. مخزن ۳۸ لیتری برای این کار مناسب است. یکی دیگر از مزیت های خرید مخزن بزرگتر برای ماهی های مخصوص ماهی ترکیبی شما این است که فضای بیشتر احساس امنیت بهتری را ایجاد می کند. می توانید سنگ مذکور را از مخزن خارج کنید . مانند یک تکه مسطح و هموار از سنگ شیل ، یا مصنوعی باشند مانند تخته سنگ هایی که بدین منظور وجود دارند .

این ماهیها فلسهای استخوانی دارند، به حدی که بومیان آمریکا از آن برای نوک پیکان و سینه استفاده میکردند. بسیاری از کسانی که میخواهند آکواریومی در یک مکان عمومی یا در خانه خود داشته باشند، سعی میکنند تا از انواع ماهی آکواریومی گیاه خوار استفاده کنند که تامین هزینه و غذای آنها راحتتر میباشد. یکی از عجیب ترین اتفاقاتی که در سریال رخ می دهد قتل یکی از بازیکنان درست بعد از برد در یک بازی است. فهرست بلندبالای ناعادلانه های سریال بازی مرکب ماهی همچنان ادامه دارد!

خصوصا که مخاطبان هم همچون بازیکنان در همان بازی اول با شلیک گلوله هایی از عروسک که یکی پس از دیگری بازیکنان را نقش زمین می کرد، غافلگیر شدند، ولی همچنان ابهام قرارداد تا حد زیادی برای بینندگان قابل هضم نیست. در واقع از آنجا که این گونه به نرم تنان و بی مهرگان تعلق دارد طعم گوشت آن نیز با ماهی متفاوت است. این در حالی است که حتی در سریال بازی مرکب ماهی پزشک بازی ها را نیز به دلیل تقلب کشتند، ولی کسانی که در تقلب او نقش داشتند هیچ وقت به سزای اعمال خود نرسیدند. باور میکنید که این آبزیان وجود دارند؟

تقلب دیگری هم در بازی پنجم، بازی پل شیشه ای وجود دارد. چرا که او با منفجر شدن پل شیشه ای به حد مرگ خونریزی می کند. در پایان سریال بازی مرکب ماهی مشخص می شود که یکی از بازیکنان اوه ایل-نام، یعنی همان بازیکن شماره ۰۰۱ در واقع یکی از «وی آی پی های (VIP)» یا همان گردانندگان اصلی بازی مرگ و زندگی است. او حتی در هیاهوی شورش هم جان سالم به در برد که این موضوع تا پیش از قسمت های پایانی سریال برای بینندگان مبهم بود. رابطه او با برادرش و اینکه برای شلیک به او تردید دارد (احتمالا به این دلیل که سازندگان سریال مصالح کافی برای فصل دوم داشته باشند!) و همینطور می تواند یکی دیگر از رخنه های امنیتی بازی ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید