بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست؟

خانم های که تمایل به انجام پیرسینگ واژن دارند معتقد هستند که علاوه بر زیبایی، این نوع روش سوراخ کردن اعتماد به نفس آنها را بالا می برد و هم چنین برای ارضای بهتر در روابط جنسی آنها اثربخشی زیادی دارد. حتی برخی معتقد هستند انجام پیرسینگ واژن سبب افزایش میل جنسی می شود. علی رغم تصور شما، بسیاری از زنان خواهان این پیرسینگ هستند و اعتقاد دارند با انجام پیرسینگ ناحیه ژنیتال نه تنها باعث زیبایی این ناحیه شده اند، بلکه سبب افزایش اعتماد به نفس خود در روابط جنسی خود شده اند، از این رو در انجام فعالیت های جنسی عملکرد بهتری داشته اند.

پیرسینگ اگر به درستی انجام شود می تواند باعث زیبایی شود و آسیب خاصی وارد نکند، البته بحث ما در مورد پیرسینگ ناحیه ژنیتال است که در مورد بخش های دیگر باید به صورت تخصصی، پزشک متخصص آن حوزه به بررسی آن بپردازد. در صورتی که خواهان کاشت مو با تراکم بالا هستید، باید واجد شرایط خاصی باشید تا به هدفتان برسید. امیر هوشنگ احسانی متخصص پوست و مو درباره عوارض و مشکلات کاشت ناخن و پیرسینگ اظهار کرد: مشکل اساسی کاشت ناخن این است که میتواند پایه اصلی ناخن فرد را از بین ببرد، در واقع مینای آن را تحت تاثیر قرار می دهد و دیگر ترمیم نمیشود.

از جمله علائم عفونت هتسند که باید سریعا درمان شوند. به همین دلیل است که استفاده از آن توصیه می شود و برای افراد سفارش می شود. توصیه کلی ما در این شرایط این است که اگر در مراحل ابتدایی عفونت قرار دارید، از دستور زیر برای نظافت و درمان عفونت پیرسینگ ابرو استفاده کنید. اما تقریبا اکثر کلینیک هایی که قیمت های پایینی برای انجام خدمات خود در نظر میگیرند در زمره خدمات بی کیفیت محسوب می شوند. این سوراخ با استفاده از دستگاه هایی صورت می گیرد که در برخی موارد با درد نیز همراه است اما خون در این بخش نمی باشد.

بهترین روشی که بفهمید ویژگی­های ذکرشده را دارید یا خیر، مشاوره با پزشک متخصص پوست و مو و کاشت مو است که معمولا به صورت رایگان انجام می­شود. برای این کار هم میتوانید یک تکه پنبه را در محلول خیسانده و روی ابرو قرار دهید و هم میتوانید از یک گوش پاک کن استفاده کنید. سوراخ کردن چوچوله از سوراخ کردن خود کلیتوریس علاقمندان بیشتری دارد. اگر فردی خواهان پیرسینگ بیشتری باشد، مرکز ناف علامت زده خواهد شد. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به دست انسان و برداشت فولیکولی (روش FIT) دارد، لذا هزینه کاشت مو به روش SUT نسبت به روش FIT کمتر می باشد.

SUT از روشهای FIT و FUT جدیدتر است و عوارضی بسیار کمتر دارد. پیرسینگ، یکی از قدیمی ترین اقداماتی است که در نواحی مختلف بدن استفاده می شود و ناف یکی از این نواحی است. به همین دلیل یکی از ساده ترین و اساسی ترین کارهایی که باید انجام داد، پیرسینگ و یا سوراخ کردن در ناحیه ای کاملاً استریل است. بعد از تعیین محل قرارگیری پیرسینگ، سوراخی با استفاده از سوزن در ناحیه مورد نظر ایجاد و جواهر قرار داده می شود. بعد از شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون، ناف نیز باید با آب ولرم تمیز شسته شود.

در چند هفته اول به هیچ عنوان از صابون یا شامپو برای تمیز کردن پیرسینگ ابرو استفاده نکنید. آلوده بودن روبالشی یکی از دلایل اصلی بروز عفونت پیرسینگ ابرو است. روبالشی را تا زمان بهبودی کامل پیرسینگ مرتب تعویض کنید. از آن جایی که فولیکول ها از نواحی برداشته می شوند که نسبت به ریزش مقاوم هستند، نتایج ایده آلی را شاهد خواهیم بود. از طرفی نبودن محیط استریل می تواند سبب انتقال ویروس هایی همچون ویروس HPV شود که با وجود رایج و شایع بودن این ویروس، متأسفانه افراد اطلاعات کاملی درمورد ماهیت این ویروس ندارند. سپس به کمک تکنیک تعیین شده (روش برداشت نواری یا استخراج واحد فولیکلولی) استخراج گرافتها از بانک مو را آغاز میکند.

پیرسینگ واژن یعنی قسمتی از واژن را سوراخ کرده و درون آن سوراخ زیورالاتی قرار می دهند، همانند پیرسینگ گوش که گوشواره آویزان می کنند. به همین خاطر، انتخاب فردی که پیرسینگ را انجام می دهد، اهمیت بسیاری دارد. در این مطلب میتوانید اطلاعات کاملی راجع به روشهای مختلف کاشت مو و پاسخ سوالات متداول خود راجع به انتخاب کلینیک کاشت مو و یا هزینه آن به دست بیاورید. بسیاری از متخصصان جواهرات طلا یا تیتانیوم را بهترین انتخاب میدانند زیرا این دو ماده روند بهبودی زخم را سریعتر کرده و معمولا هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکنند. خارش، نشاندهنده خونرسانی به محل زخم است که تا مدتی کوتاه ادامه دارد.

در مرحله بعد، ناحیه ای که قرار است پیرسینگ در آن قرار بگیرد، علامت گذاری می شود، به همین خاطر شما باید از محل دقیق قرارگیری پیرسینگ مطمئن شوید. به همین جهت می بایست ابتدا از محصول مورد استفاده خود مطمئن بود و مرغوبیت آن را دانست و سپس نکات مراقبتی را نیز رعایت نمود. در نظر داشته باشید که اگر عفونت پس از چند روز شستشو با محلول آب و نمک بهبود نیافت یا تشدید شد، حتما باید به پزشک مراجعه کنید.

بسیاری از بیمارانی که کاشت مو انجام دادهاند از مرخصی سالیانه خود برای دوران نقاهت پس از عمل استفاده میکنند، و تا زمانی که فرد در معرض خطر آفتاب سوختگی قرار نداشته باشد ماندن در ساحل یا محیط خارج از منزل مشکلی ایجاد نمیکند. این ماده حتی برای افرادی که به بسیاری از فلزات حساسیت پوستی دارند، مناسب است. این بدین معناست که برای فرد دیگری استفاده نخواهند شد. زیرا این مواد سیستم ایمنی بدن را تضعیف کرده و احتمال عفونت را افزایش میدهند. اگر از سوزن های مشترک استفاده شود، احتمال انتقال بیماری های خونی افزایش خواهد یافت.

در این روش تمامی مراحل برداشت و کاشت مو با دستگاه هوشمند و رباتیک انجام می پذیرد و از 23 دستگاه تمام اتوماتیک تشکیل شده و جز بهترین روش کاشت مو در دنیا می باشد. متداولترین نوع سوراخ در پیرسینگ واژن، سوراخ کردن قسمتی از دستگاه تناسلی است که مربوط به قسمت بیرونی کلیتوریس در زنان می شود، از جمله کلیتوریس خارجی، لبه های داخلی و خارجی، باز شدن واژن و مونس پوبیس؛ این مناطقی است که می توانید “پیرسینگ واژن” را انجام دهید. گرافتهای مناسب توسط دستگاه هندلر پانچ، برداشته شده و زیر میکروسکوپ آماده میشوند. برخی از آن ها با حفظ شرایط استریل، در محیطی کاملاً مناسب این کار را انجام می دهند و برخی خیر !

از انجام ورزش­های سنگین اجتناب کنید. و بهتر است از طلای 14 یا 18 عیار استفاده کنید. استفاده از جواهرات با روکش طلا اصلا توصیه نمیشود. حتی توصیه میشود بعد از کاشت مو ، به جای رفتن زیر دوش، از یک لیوان آب برای شستن سر خود بهره ببرید. ضخامت بافت لبها به اندازه ای است که بیش از یک قطعه جواهرات در خود جای نمی دهد. در این نوع از پیرسینگ شما فقط مقدار بسیار کمی احساس درد خواهید داشت که البته این درد با کمک داروهای بیحسی موضعی به حداقل میرسد و به هیچ عنوان آزاردهنده و غیرقابل تحمل نیست.

دیدگاهتان را بنویسید