انواع روش های کاشت مو

این گونه مشابه پیرسینگ نفرتیتی، که در واقع تلفیقی است از سوراخکاری افقی غلفه و کریستینا. استفاده از این نوع فلز میتواند موجب ایجاد شدن گوشت اضافه شود و فرد را نه تنها از لحاظ سلامتی بلکه زیبایی هم به مشکل می خورد. پیرسینگ گوش توسط مردان اروپایی که بر طبق شواهد باید از اسپانیا شروع شده باشد به بارگاه هنری سوم در فرانسه و دروان الیزابت در انگلستان کشیده می شود، جایی که گوشواره ها (که عموما تنها در یک گوش استفاده می شدند) توسط افراد برجسته ای چنان رابرت کار، اولین ارل سامرست، شکسپیر، سر والتر رالی و اولین چالرز انگلستان پوشیده می شدند.

پیرسینگ، عملی ست که طی آن بخشی از بدن، به کمک سوزنی مخصوص، سوراخ شده و به تکه ای جواهر مزین شده است. اگر این عمل به درستی انجام نشود میتواند با توجه به اینکه کدام ناحیه ژنیتال سوراخ شده باشد عوارض مختلفی داشته باشد. پیرسینگ به خودی خود اگر به درستی انجام شود می تواند باعث زیبایی شود و آسیب خاصی وارد نکند، البته بحث ما در مورد پیرسینگ واژن است که در مورد بخش های دیگر باید به صورت تخصصی، پزشک متخصص آن حوزه به بررسی آن بپردازد. کلیتوریس بسیار حساس است و سوراخ کردن آن، باعث ایجاد درد و آسیب عصبی می شود.

3. یک دستمال ضخیم درون محلول آب و نمک فرو کنید و دو بار در روز به محل سوراخ گوش بمالید. هیچ ماده خارجی فراتر از محصولات مراقبتی که باید بعد از پیرسینگ جدید استفاده کنید ، از جمله شستشوی صورت و آرایش، نباید به محل پیرسینگ ابرو نزدیک شود . رسم است که زنان هندی با مذهب هندو در سن باروری یک حلقه ی بینی، عموما در سوراخ سمت چپ بینی بپوشند زیرا این سوراخ در طب آیورودا به اندام های تولید مثل زنانه مرتبط دانسته می شود. در صورت اجازه ندادن بیمار به تراشیدن مو روش FUT انجام می شود، زیرا در روش ترکیبی کل موها تراشیده خواهد شد.

معمولا نه ماه تا یک سال طول می کشد تا نتایج نهایی کاشت مو مشخص گردد، که البته این بازه زمانی می تواند در هر فردی متفاوت باشد به همین خاطر از مقایسه خود با دیگران دست بردارید و اجازه دهید دوره ترمیم طی شود. برای دانستن این مطالب و جلوگیری از آسیب زدن به خود در ادامه با فن تریکس همراه باشید. این بدن متعلق به اتزی، مرد یخی است که در یک کوه یخ در ایتالیا کشف شده است. تا این که پس از جنگ جهانی اول، پیرسینگ گوش محبوبیت خود را از دست داد و گوشواره های کلیپی که تازه اختراع شده بودند مد روز شدند.

چند روز برای کاشت مو زمان دارید؟ کوتاه قدترین مرد جهان، چاندرا بهادر دانگی (Chandra Bahadur Dangi) به مناسبت روز جهانی رکوردهای گینس در لندن، با قدبلندترین مرد جهان،سلطان کوسن (Sultan Kosen) ملاقات کرد. گوشواره های طلا به شکل مار افعی نشانه ی اشرافیت بودند. گوشواره ها در میان سرخ پوستان تلینگیت که در منطقه ی شمال غربی آمریکا در کرانه ی اقیانوس آرام زندگی می کردند نشانه ی اصالت خانوادگی و ثروت بودند زیرا هر گوشواره برای یک فرزند باید در یک مهمانی مجلل خریداری می شد.

یکی از این افسانه ها مربوط به تاریخچه ی نوعی از پیرسینگ بدن است که نام پرنس آلبرت روی آن قرار داده شده است زیرا او اولین کسی بود که برای کمتر مشخص شدن آلت تناسلی بزرگش در شلوار های تنگ آن را اختراع کرد و یا این که سرداران رومی شنل هایشان را به سوراخ های روی نوک پستانشان متصل می کردند. در اروپا عموما در سال های میان قرن های چهارم تا شانزدهم گوشواره ها جایگاه خود را در مد بانوان از دست دادند زیرا سبک لباس پوشیدن و آرایش مویشان عموما گوش هایشان را می پوشاند، اما آن ها پس از آن در ایتالیا، اسپانیا، انگلستان و فرانسه، همینطور در آمریکا ی شمالی دوباره متداول شدند.

بعضی از افسانه های مالوی به عنوان حقیقت در بعضی از تاریخچه های مربوط به پیرسینگ بدن که بعدا منتشر شدند دوباره به چاپ رسیده اند. نباید پس از سوراخ کردن پوست از الکل، بتادین و موادی مانند آنها روی محل مورد نظر استفاده کنید چراکه باعث خشک شدن و آسیب رساندن به پوست میشوند. انواع دیگر پیرسینگ همانند سوراخ کاری گوش بصورت پیوسته وجود داشتهاست. این مومییایی یک سوراخ کاری گوش به ضخامت ۷-۱۱ میلیمتری داشتهاست. این مومیایی سوراخ گوشی با قطر 7-11 میلی متر دارد. گوشواره های استفاده شده برای گوش سوراخ شده در مقبره ای در منطقه ی یوکوک مابین روسیه و چین مربوط به زمانی بین 400 تا 300 سال پیش از میلاد کشف شده اند.

یکی از این موارد قدیمی ترین بدن مومیایی شده ای است که تا به امروز کشف شده است و قدمت آن به 5300 سال پیش باز میگردد. این کار را برای دو شب پس از عمل جراحی انجام دهید. پیش از این کمبود منابع در رابطه با پیرسینگ بخش های مختلف بدن آن ها را از این کار باز می داشت. قدیمی ترین گوشواره ها در مقبره ای مربوط به 2500 سال پیش یافت شده اند. در 1500 سال پیش از میلاد مسیح، وداها به سوراخ بینی لاکشمی اشاره می کند، اما باور ها بر این است که این کار در دوران مدرن از سمت قبیله های چادر نشین خاورمیانه ای از مسیر امپراطوری گورکانی در قرن شانزدهم به هند وارد شده باشد.

بر اساس کتاب آناتومی سوء استفاده ها نوشته شده توسط فیلیپ استابز، در قرن شانزدهم گوشواره در میان مردان حتی از زنان هم محبوب تر بوده است، و رافائل هولینشاد در 1577 انجام این کار توسط “درباریان شهوت انگیز” و “جوانمردان شجاع” را تایید می کند. حتی میتوان اذعان داشت که از نظر کیفیت هم، در کشور خودمان میتوانید با بهترین متخصصان این عمل را انجام داده و از نتایج آن تا سالهای سال لذت ببرید؛ چرا که در ایران به علت تعدد کلینیکها و متخصصان متفاوت این هزینه به دلیل وجود رقابت، با وجود کیفیت بالا، کاهش یافته است.

در موارد بسیاری شاهد بودهایم که فردی بعد از استفاده از پیرسینگ ناف، دچار التهاب، قرمزی و خارش پوست اطراف ناف شده و حتی با خارج کردن پیرسینگ، این عوارض ماهها و حتی سالها ادامه داشته بنابراین احتمال تشخیص قطعی حساسیت وجود ندارد. زخمهایی که در این روش ایجاد میشوند بزرگ بوده و امکان عفونت یا نکروز پوست را به وجود میآورد. در واقع رایجترین نوع پیرسینگ در زنان، پیرسینگ غلفه است که هم میشود به صورت افقی و هم عمودی انجامش داد. در واقع دستگاه اتوماتیک نیست بخاطر اینکه برداشت گرافت ها بصورت تک تک با هندیپس دستگاه توسط پزشک انجام می شود که یاد آور روش Fit است.

پیرسینگ شاهزاده آلبرتینا در واقع همتای مردانه خود یعنی پیرسینگ شاهزاده آلبرت است که از دیواره میزراه عبور میکند. دور کمر او 15 اینچ است یعنی حدود 22 سانتیمتر. او میتواند نفس خود را تا 22 دقیقه زیر آب حبس کند ! این ها در شهر سومری یور، محل زندگی ابراهیم پدرسالار که در کتاب مقدس از او یاد شده است پیدا شده اند. این پیرسینگ عموما یک شب قبل از ازدواج زن انجام می شود. شاید تا بحال کسانی را دیده باشید کـه دائماً از نرم کننده ي لب استفاده می کنند. 3. مقداری از محلول آب و نمک را در یک نعلبکی یا یک فنجان کم عمق بریزید.

بنابراین اگر به دنبال یافتن بهترین مرکز کاشت مو هستید، میتوانید از دیدگاههای بیماران و کاربران در فضای مجازی استفاده کنید. اگر در دهههای 70 به بعد متولد شده باشید، حتما ترس پدر و مادرها از پیرسینگ کردن فرزندان خود را دیده اید! در پیرسینگ دائمی بینی جواهرات مختلفی مانند حلقه، زنجیر و سنگ از داخل سوراخی که توسط پزشک ایجاد شده است، عبور خواهد کرد؛ اما در پیرسینگ موقتی بینی حلقه، زنجیر و سنگ با استفاده از چسب و به صورت موقت روی بینی قرار میگیرد. گزارشات اولیه به ندرت در مورد استفاده از پیرسینگ بدن یا معنی آن صحبت می کردند و در حالی که جواهرات از جمله اشیاء متداولی هستند که در مقبره ها یافت می شوند، از بین رفتن گوشت بدنی که این جواهرات در گذشته آن را می آراستند فهم دقیق چگونگی استفاده از آن ها را مشکل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید